Przewodnik po Anycubic Fantastics Weeks dla dużych transakcji i sprzedaży

Dziękujemy wszystkim za ciągłe wsparcie i miłość w oficjalnym sklepie ANYCUBIC! Z radością ogłaszamy wydarzenie 2024 Fantastyczne Tygodnie Anycubic, które przyniesie więcej niespodzianek i korzyści! Mamy nadzieję, że wszyscy będą mogli wziąć udział w tej ekscytującej chwili, ponieważ istnieje szansa, że każdy może wygrać DARMOWO 120 kg materiałów lub DARMOWĄ drukarkę 3D. Oto pełny przewodnik po wydarzeniu, obejmujący jak wziąć udział w Fantastycznych Tygodniach Anycubic, aby uzyskać maksymalne zniżki i prezenty, oraz jak wybrać odpowiednią drukarkę 3D podczas sprzedaży.

Spis treści:

1. Podsumowanie Kalendarza

2. Aktywności, Oferty i Zniżki 3. Przewodnik Kupującego

4. Najczęściej Zadawane Pytania

1. Podsumowanie Kalendarza

Harmonogram sprzedaży i ofert AnyCubic

Dwie etapy w sumie w Fantastycznych Tygodniach Anycubic, z różnymi niespodziankami. W pierwszym etapie będziesz miał szansę na wygranie 120 kg materiałów za darmo, co pokryje Twój roczny koszt zużycia, od 5 do 25 lutego. Następny etap oferuje największe oszczędności do 1584zł, od 26 lutego do 10 marca. Śledź i zapisz się na Oficjalnym Sklepie AnyCubic oraz na AnyCubic TikTok! Nie przegap rabatów podczas tego karnawału!

2. Aktywności, Oferty i Zniżki

2.1 Wygraj Darmowe 120KG Materiałów

Wydarzenie Wygraj Darmowe 120KG Materiałów

Kiedy inspirujesz się do tworzenia przy użyciu druku 3D, brak materiałów może być niezwykle frustrujący. Anycubic nie tylko oferuje przystępne cenowo i innowacyjne drukarki 3D, ale także wysokiej jakości filament i żywicę. Jako wyraz wdzięczności dla naszych użytkowników podczas wydarzenia Fantastyczne Tygodnie w lutym, zapisz się, aby mieć szansę na Odblokowanie Roku Dostaw! Anycubic pokryje bezpośrednio zużycie materiałów 3D przez rok za darmo. Wielką nagrodą główną jest 120 kg materiału, która trafi tylko do jednego szczęśliwego zwycięzcy. Materiał hurtowy zostanie wysłany co miesiąc w ilości 10 kg, pozwalając Ci na swobodne tworzenie przez cały 2024 rok.

Nawet jeśli nie wygrasz głównej nagrody, nie zniechęcaj się. Dla dwóch zwycięzców mamy również darmową drukarkę 3D Kobra 2 z automatycznym poziomowaniem stołu i szybkim drukiem 6 razy. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają kod rabatowy o wartości 88zł przy rejestracji na to wydarzenie. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 11 marca na stronie wydarzenia Fantastyczne Tygodnie Anycubic.

Data wydarzenia:

5 lutego - 10 marca

W jaki sposób wziąć udział:

Wprowadź swój adres e-mail na stronie wydarzenia, aby się zapisać i zarejestrować.

Dostępne nagrody:

  • 120 kg materiału - TYLKO 1 zwycięzca
  • Jedna drukarka 3D Kobra 2 - 2 zwycięzców
  • 10 kg materiału - 5 zwycięzców
  • 1 kg materiału - 10 zwycięzców
  • 88zł zniżki na zamówienie powyżej 882zł - wszyscy uczestnicy

2.2 Oferty na Drukarki 3D

Tajemniczy produkt przeżywa znaczną obniżkę ceny, z potencjalnymi oszczędnościami do 1584zł. Produkt zostanie ujawniony 5 lutego, więc bądź czujny! Aby uzyskać najnowsze informacje o ofertach, możesz śledzić nasz sklep lub być na bieżąco za pośrednictwem tego bloga.

2.3 Oferty na Materiały do Druku 3D

Sprzedaż materiałów Anycubic

Kupuj więcej, oszczędzaj więcej, korzystając z materiałów 3D Anycubic za jedyne 53zł/kg! Popularne produkty Anycubic, takie jak żywica podstawowa UV, żywica do mycia wodą, podstawowe PLA, szybkie PLA i wiele innych, są wszystkie objęte rabatem. Są także nowe produkty, takie jak żywica Pro 2 typu ABS i filament ASA, między innymi.

3. Przewodnik Kupującego Anycubic Fantastic Weeks

Przewodnik zakupowy Anycubic

3.1 Dla Początkujących

Anycubic Kobra 2 Neo to doskonała, szybka drukarka FDM dla początkujących. Łączy zalety łatwości użytkowania i szybkiego drukowania. W porównaniu z pierwszą generacją, Kobra 2 Neo posiada ulepszoną automatyczną regulację poziomu LeviQ 2.0, z maksymalną prędkością zwiększoną do 250 mm/s, umożliwiając szybki start pierwszego druku bezpośrednio z pudełka.

Anycubic Photon Mono 2 to ekonomiczna i łatwa w użyciu drukarka MSLA 4K, idealna dla tych, którzy są nowi w druku żywicznym. Ekran LCD 4K+ o przekątnej 6,6 cala jest wyposażony w ochraniacz, który zapobiega wyciekowi żywicy na ekran. Z obszarem budowy 165x89x143 mm (2,09 l), zaspokaja potrzeby większości twórców. Ponadto zaktualizowane i opracowane przez nich źródło światła gwarantuje bardziej gładkie wykończenie powierzchni w druku.

3.2 Dla Ekspertów

Anycubic Kobra 2 Max to obecnie flagowy model drukarki o wysokiej prędkości, idealny dla ambitnych ekspertów w dziedzinie druku 3D. Z ultra dużym obszarem budowy 420 x 420 x 500 mm (81L), naprawdę wyróżnia się jako kolosalne monstrum przed Tobą. Oznacza to, że możesz łatwo stworzyć duży projekt, tak jak hełm jednoczęściowy, bez konieczności drukowania partiami i późniejszego składania ich klejem. Z maksymalną prędkością do 500 mm/s, oraz kontrolą za pomocą aplikacji, podnosi doświadczenie drukowania na zupełnie nowy poziom.

Anycubic Photon Mono M5s Pro to nowy produkt wprowadzony na początku tego roku, pełniący rolę drukarki żywicznej 3D o ultra wysokiej rozdzielczości 14K. Bazując na sukcesie flagowego produktu, M5s, M5s Pro posiada system automatycznego poziomowania i jest wyposażony w niezbędne akcesorium: podgrzewacz oczyszczania. Nawet podczas chłodnych miesięcy, pozwala to na udział w druku żywicowym z drobnymi detalami, zapewniając ciepłe środowisko dla Twoich projektów. Ponadto, posiada wzmocnione algorytmy sztucznej inteligencji, dodając nowe funkcje, takie jak 'Wykrywanie Resztek Żywicy' i 'Inteligentne Zwolnienie', skutecznie zapobiegając niektórym problemom i sprawiając, że doświadczenie drukowania 3D staje się bardziej inteligentne.

3.3 Materiały

Sprzedaż filamentów i żywic Anycubic

Możesz się zgubić w świecie materiałów do druku 3D, nie będąc pewnym różnic między nimi i który z nich jest najbardziej odpowiedni dla Twojego projektu. Zdecydowanie zalecamy eksperymentowanie z różnymi materiałami, aby zrozumieć ich cechy i obudzić kreatywną inspirację. Poniżej przedstawimy krótki opis niektórych z nich, ale dla uzyskania bardziej szczegółowych informacji gorąco polecamy zapoznanie się z tą przewodnik kupującego.

Dla Filamentu:

Dla Żywicy UV:

3.4 Akcesoria

Stacja do mycia

Często pomijanym aspektem podczas wydarzeń promocyjnych są akcesoria do druku 3D, które mogą znacznie poprawić Twoje doświadczenie. Dla druku 3D żywicowego niezbędny jest nieunikniony krok postprocesingu, który obejmuje czyszczenie w celu usunięcia pozostałości żywicy oraz utwardzanie w celu wzmocnienia właściwości mechanicznych żywicy. Oto trzy różne opcje pod względem rozmiaru i funkcji dla stacji do mycia i utwardzania dwufunkcyjnej. Wash & Cure Max charakteryzuje się imponującą pojemnością, mieszczącą aż 14,9 l roztworu czyszczącego. Tryb natrysku pozwala oszczędzać alkohol, jednocześnie skutecznie radząc sobie z detalami obiektu. W pełni zautomatyzowany system ułatwia postprocesing, ponieważ maszyna wykonuje automatycznie utwardzanie po procesie czyszczenia.

Kolejną polecana maszyną do postprocesingu jest Wash & Cure 3 Plus, optymalna stacja dla drukarek 3D średniego formatu. Może pomieścić 7,6 l roztworu do mycia, zaspokajając potrzeby użytkowników. Wyposażona w lampę UV typu gooseneck i podwójną płytę utwardzającą, znacznie poprawia efektywność procesu postprocesingu. Dla drukarek 3D małego formatu Wash & Cure 3 to doskonałe i kompaktowe rozwiązanie, które jest łatwe w użyciu.

4. Najczęściej zadawane pytania

P: Co to są Fantastyczne Tygodnie Anycubic?

R: Aby wyrazić naszą wdzięczność i nagrodzić naszych użytkowników za ich wsparcie, organizujemy atrakcyjne aktywności, które dają wszystkim użytkownikom szansę na wygranie drukarek 3D i bezpłatnych materiałów. Ponadto oferujemy znaczne rabaty na nasze flagowe produkty i ekskluzywne oferty.

P: Kiedy zaczyna się to wydarzenie?

R: W sumie dwie fazy. Pierwsza faza rozpoczyna się 5 lutego i kończy 25 lutego; następna faza to 26 lutego - 10 marca.

P: Jakie są najlepsze oferty?

R: Tajemniczy produkt drukarki 3D będzie dostępny w znacznie obniżonej cenie, wraz z ekskluzywnymi rabatami, oszczędzając nawet do 1584zł . Ostateczne ujawnienie nastąpi 26 lutego. Bądź czujny.

P: Jak mogę zdobyć bezpłatną drukarkę 3D i materiały?

R: Aktywnie zapisuj się na wydarzenie drogą mailową na oficjalnej stronie internetowej i dołącz do wydarzenia jajecznego Anycubic na TikToku.

P: Jak mogę być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Fantastycznych Tygodni Anycubic?

R: Na oficjalnej stronie internetowej lub na stronie wydarzenia wprowadź swój adres e-mail, aby subskrybować aktualności dotyczące nowych produktów, ofert i promocji.

P: Czy zamówienia podczas Fantastycznych Tygodni obejmują gwarancję i obsługę posprzedażną?

R: Oczywiście. Wszystkie produkty podlegają zwrotowi w ciągu 14 dni i wymianie w ciągu 30 dni, a wszystkie drukarki 3D objęte są gwarancją na okres 1 roku. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką Gwarancji i Zwrotów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, śmiało skontaktuj się z naszym Zespołem Obsługi Klienta, który świadczy obsługę przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.