Metoda płatności

PAYPAL

Jak płacić za pomocą PayPal:

Kiedy składasz zamówienie za pomocą PayPal, zostaniesz przekierowany na stronę płatności PayPal, gdzie będziesz mógł/zmogła potwierdzić płatność, logując się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła PayPal.

Możesz dokonywać zakupów nawet bez konta PayPal. Aby to zrobić, proszę kliknąć "Zapłać kartą debetową/kredytową", a zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę, gdzie będziesz mógł wprowadzić informacje o swojej karcie kredytowej lub dokonać płatności za pomocą PayPal.

Płacenie przez PingPong Checkout (karta kredytowa/debetowa)

Wyżej wymienione opcje kart kredytowych są dostępne. Firmy kart kredytowych wymienione powyżej są najczęściej używanymi kartami kredytowymi na tej stronie internetowej. Jeśli Twoja firma kart kredytowych nie jest wymieniona, nie martw się, zachęcamy Cię do dokonania zakupu.

Należy pamiętać, że Anycubic nie zbiera numeru Twojej karty kredytowej/debetowej ani żadnych danych osobowych podczas dokonywania płatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące transakcji na naszej stronie, skontaktuj się z bankiem, który wydał kartę, lub z naszym zespołem obsługi klienta, który chętnie Ci pomoże.

POLITYKA KUPONÓW

Możesz użyć kuponów do swojego zamówienia podczas realizacji zamówienia. Po wprowadzeniu kodu kuponu kliknij "zastosuj", a zniżka automatycznie zostanie odjęta od całkowitej wartości zamówienia. Należy pamiętać, że jeśli nie klikniesz "zastosuj" przed kontynuowaniem zakupów, suma zamówienia nie uwzględni rabatu kuponu.

UWAGI:

  • Upewnij się, że wprowadzasz kod kuponu dokładnie tak, jak go otrzymałeś, bez spacji przed, wewnątrz lub po kodzie. Aby uniknąć błędów, zalecamy kopiowanie/wklejanie otrzymanego kodu promocyjnego.
  • Kupony nie mogą być łączone. Możesz użyć tylko jednego kodu kuponu na zamówienie.
  • Kupony podlegają warunkom oferty. Wyłącza to niektóre przedmioty na naszej stronie internetowej, które nie są uprawnione do rabatów kuponowych.