Informacje o Anycubic

Kim jesteśmy?

Założona w 2015 roku firma Anycubic stała się jedną z najpopularniejszych marek drukarek 3D na rynku, z około 1000 pracownikami. Ale nie zaczęliśmy od razu tak okazało, jak to się wydaje.

Pan James Ouyang, współzałożyciel Anycubic i doktor Uniwersytetu Auckland, powiedział: „Lu Ouyang, założyciel i CEO Anycubic, to mój przyjaciel z dzieciństwa. Miał on firmę przed Anycubic, dostarczając moduły elektroniczne i akcesoria do drukarek 3D przez ponad 4 lata”. „Drukarka 3D sama w sobie nie była naszym pierwszym wyborem. Nawet nie mieliśmy pewności, że chcemy się tym zająć. Ale po zauważeniu, że nasi klienci coraz bardziej polegają na naszych kluczowych komponentach do ich DIY drukarek, zrozumieliśmy, że możemy to zrobić, i to znacznie lepiej.”

„Nie myślałem wiele, ale tylko miałem nadzieję na odkrywanie większej liczby możliwości technologii druku 3D. Nie ma czego się bać. Dlaczego więc nie zrobić różnicy?” dodał Ouyang.

W 2015 roku została założona firma Anycubic, bez zbyt wiele wahania.

„Podążanie za sercem jest ważne. Ale prawdziwy świat jest surowy. Było wiele wzlotów i upadków. Nie możemy zapomnieć, ile bezsennych nocy spędziliśmy we wczesnym okresie.” powiedzieli założyciele Anycubic. Po całorocznym ciężkiej pracy, pierwszy model Anycubic Mega pojawił się w 2016 roku. Na szczęście nasza praca opłaciła się. Mega stała się tak popularna na rynku w krótkim czasie, a nasza podróż jako profesjonalnego producenta drukarek 3D rozpoczęła się oficjalnie. Byliśmy zdumieni i podekscytowani, ale nie zatrzymaliśmy się tam. Druga i trzecia generacja zostały wprowadzone wkrótce po drodze.

3Dream, dla wolności

Naprawdę, technologie druku 3D mogą wiele zdziałać. Ale przede wszystkim wierzymy, że drukarki 3D powinny być dostępne i dostępne dla wszystkich, zamiast być rakietową nauką i poza zasięgiem budżetu. Wierzymy, że każdy z nas zasługuje na wolność realizacji swoich pomysłów, kreatywności i wyobraźni. Anycubic zobowiązuje się do bycia jednym z najlepszych wyborów dla wolności tworzenia.

Będziemy obok ciebie, wiemy, że uda nam się.

Jako znany dostawca i usługodawca rozwoju drukarek 3D, Anycubic stworzył system sprzedaży, marketingu i obsługi dla klientów z całego świata, dostarczając profesjonalne rozwiązania technologiczne i usługi, w tym usługi operacji systemu druku 3D, wynajem drukarek 3D, leasing finansowy, usługi promocyjne, indywidualne konsultacje w zakresie drukowania 3D oraz szkolenia. Dzięki zaawansowanemu portfelowi produktów i profesjonalnym usługom Anycubic zaspokaja wymagania druku 3D i poprawia doświadczenie użytkownika dla swoich klientów.