Premiera aktualizacji: Photon Mono M5s Pro

Jest czas, aby ulepszyć swoje doświadczenie z drukiem 3D. Długo oczekiwany Anycubic Photon Mono M5s Pro wchodzi na rynek w styczniu 2024 roku, oferując wysoką precyzję i płynny druk żywicowy przy wygodzie i inteligencji. Budując na sukcesie swojego poprzednika, Photon Mono M5s, Anycubic Photon Mono M5s Pro zachowuje przestronny obszar druku i wprowadza kilka ulepszeń, takich jak 14K wysoka precyzja, podgrzewany druk żywicowy i inteligentne monitorowanie. Dołącz do nas i przygotuj się na zdefiniowanie nowych możliwości druku żywicowego 3D.

  • Ekran LCD: Wysoka rozdzielczość 14K (13312*5120 px)
  • Rozmiar druku: 200*223.78*126.38mm (WGS)
  • Wsparcie dla aplikacji: Jedno dotknięcie do krojenia i drukowania
  • Dodany moduł nagrzewnicy i oczyszczacza powietrza
  • Dodane wykrywanie pozostałości żywicy i inteligentne uwalnianie

anycubic photon mono m5s release

Przegląd Anycubic Photon Mono M5s Pro

Anycubic Photon Mono M5s Pro jest wyposażony w 10,1-calowy ekran LCD o rozdzielczości 14K i przyjmuje nowe rozwiązanie bezpoziomowe. Realistyczne i żywe detale można łatwo drukować. Jest dostosowany do nowej wersji aplikacji Anycubic, obsługuje drukowanie jednym kliknięciem i posiada nową funkcję wykrywania pozostałości żywicy, co ułatwia użytkownikom opanowanie procesu drukowania 3D. Moduł nagrzewnicy powietrza został wprowadzony w celu optymalizacji wydajności żywicy w niskich temperaturach, mając na celu pomóc użytkownikom radzić sobie z wyzwaniami związanymi z zimą. Śledźcie wydarzenia dla wczesnych ptaków oraz szczegóły produktu, aby nie przegapić efektywnego i inteligentnego doświadczenia druku 3D.

Główne cechy Anycubic Photon Mono M5s Pro

Drukowanie w wysokiej rozdzielczości 14K

Drukarki 3D z żywicą są znane ze swojej dokładności i od dawna cieszą się popularnością wśród entuzjastów druku 3D. Rozdzielczość 14K oznacza niezrównaną precyzję, która jest niezbędna do drobnych detali i złożonych projektów. Wyposażony w 10,1-calowy monochromatyczny ekran LCD o rozdzielczości XY wynoszącej 16,8*24,8μm, Anycubic Photon Mono M5s Pro posiada moc do reprodukowania najbardziej oszałamiających detali. Jednolitość światła została zwiększona do 85%, co wspiera lepszą wierność wizualną, umożliwiając drukowanie modeli z ostrymi krawędziami i doskonałym realizmem. Dla użytkowników dążących lub ciekawych wysokiej precyzji druku 3D, Photon Mono M5s Pro może zaspokoić ich kluczowe potrzeby wysokiej jakością.

anycubic photon mono m5s pro introduction the printing resolution 14k resin 3d printing with m5s pro

Nagrzewnica powietrza i oczyszczacz

Podczas zimowych miesięcy projekty druku 3D z żywicą często napotykają wiele wyzwań w chłodniejszych strefach. W niskich temperaturach żywica staje się mniej płynna, a wyższa lepkość może wpłynąć na normalny proces drukowania. Nierównomierne utwardzanie, słabe przyleganie między warstwami, oraz skrzywienie lub deformacja wydruków 3D to problemy, które mogą się pojawić. Anycubic Photon Mono M5s Pro jest wyposażony w moduł nagrzewnicy i oczyszczacza powietrza, aby wspierać drukowanie w niskich temperaturach, utrzymując temperaturę żywicy powyżej 20°C przed drukowaniem. Został przetestowany, aby zapewnić bezpieczną i długotrwałą pracę oraz drukowanie w trudnych warunkach środowiskowych. Ponadto, obsługuje również dedykowany tryb oczyszczania, aby skutecznie pochłaniać zapach żywicy i zapewnić bardziej komfortowe środowisko drukowania.

air heater and purifier of anycubic photon mono m5s pro resin 3d printing temperature

Doświadczenie szybkiego drukowania

Wysoka prędkość i wysoki wskaźnik sukcesu? Dla użytkowników zwracających uwagę na efektywność pracy drukowania, szybkość drukowania żywicą w drukarkach 3D stanie się kluczowa. Anycubic Photon Mono M5s Pro wykorzystuje film ACF trzeciej generacji o wysokiej prędkości, co redukuje siłę oddzielania i zwiększa prędkość drukowania. W połączeniu z żywicą o wysokiej prędkości, M5s Pro może drukować z średnią prędkością do 105mm/h. W trybie wysokiej prędkości zajmuje to mniej niż dwie godziny, aby wydrukować model 3D o wysokości 180mm.

high speed printing of resin 3d printer anycubic photon mono m5s pro

Wygodne, inteligentne i efektywne drukowanie

Anycubic Photon Mono M5s Pro pozostaje wierny przyjazności dla użytkownika dzięki nowemu rozwiązaniu bezpoziomowemu. Dzięki technologii pływającej platformy i wewnętrznym czujnikom, zapewnia równomierne drukowanie i upraszcza proces kalibracji i poziomowania. W module inteligentnego wykrywania, M5s Pro został dodany system wykrywania pozostałości żywicy, który zostanie rozpoznany przez algorytm mechaniczny w celu uniknięcia awarii druku i uszkodzenia ekranu. Inteligentne obliczenia algorytmu sztucznej inteligencji również dostosują wysokość zwolnienia w zależności od modelu, co sprawi, że drukowanie żywicą 3D będzie bardziej płynne.

Anycubic APP and One Touch Printing

Photon Mono M5s Pro jest kompatybilny z nową wersją aplikacji Anycubic. Intuicyjne sterowanie i uproszczone ustawienia ułatwiają użytkownikom opanowanie procesu drukowania 3D. Aplikacja Anycubic obsługuje drukowanie jednym dotknięciem i krojenie jednym dotknięciem, istnieje również opcja krojenia plików STL do drukowania popularnych modeli. Inteligentna funkcja przeglądania zadań ułatwia użytkownikom śledzenie sytuacji drukowania i wykonanie wysokiej jakości wydruków 3D bez większego wysiłku. Centrum Pomocy i Obsługa Klienta skupiają się na dostarczaniu przyjaznych dla użytkownika przewodników oraz efektywnych rozwiązań problemów.

anycubic app features for photon mono m5s pro one-touch printing with anycubic app

Specyfikacje Anycubic Photon Mono M5s Pro

Poznajmy projekt urządzenia Anycubic Photon Mono M5s Pro. Został on zaprojektowany z myślą o wygodzie bez kompromisów w funkcjonalności. Możliwości zarówno początkujących, jak i doświadczonych hobbystów są uwzględnione, co czyni go idealnym dla użytkowników o dowolnym poziomie umiejętności. M5s Pro jest wyposażony w przestronny 10,1-calowy ekran LCD oraz objętość druku wynoszącą 5,7 litra. 4,3-calowy panel dotykowy TFT zapewnia łatwą nawigację, obsługuje również dwa metody wprowadzania danych: USB typu A 2.0 i WiFi. Aby zapewnić długotrwałe doświadczenie drukowania, ekran posiada nadmiarową folię ochronną, która jest odporna na zarysowania i wymienna. Szczegółowe parametry urządzenia są wymienione poniżej.

Objętość druku 200 uncji / 5,7 litra
Wymiary druku 200*223,78*126,38 mm
Ekran LCD 10,1" monochromatyczny ekran
Źródło światła Matryca LED UV
Rozdzielczość XY 13 312*5 120 px
Dokładność osi Z Podwójne prowadnice o dokładności 10 μm
Poziomowanie urządzenia Bezpoziomowe
Platforma budowy Aluminiowa stop laserowa
Panel sterowania 4,3" panel dotykowy TFT
Wejście danych USB typu A 2.0, WIFI
Waga urządzenia 20,7 funtów / 9,4 kg
Wymiary urządzenia 460*270*290 mm
  • Recenzja wideo: Ulepsz swoje doświadczenie z drukiem 3D dzięki Anycubic Photon Mono M5s Pro

Anycubic Photon Mono M5s Pro: Cena i dostępność

Wybierz Anycubic Photon Mono M5s Pro dla niezawodnej i precyzyjnej aktualizacji w Twojej podróży z drukiem 3D. Drukarka 3D z żywicą Photon Mono M5s Pro jest dostępna do przed zamówienia w styczniu 2024 roku. Dołącz do nas i bądź jednym z pierwszych użytkowników, którzy go doświadczą. Cena dla wczesnych ptaków to tylko 2070, a dodatkowo otrzymasz 2 kg żywicy o wysokiej prędkości za darmo. Nie przegap okazji, by cieszyć się drukiem o wysokiej precyzji i wygodzie, i wykorzystaj najlepszą okazję do inwestycji w tworzenie za pomocą druku 3D!


Przewodnik po Anycubic Fantastics Weeks dla dużych transakcji i sprzedaży

Jak wybrać odpowiednią żywicę do druku 3D