Drukuj jak mistrz: Anycubic Photon Mono M5s

Jeden z ważniejszych kroków naprzód w druku 3D z żywicą, przeżyj niezrównaną precyzję i bezproblemową funkcjonalność. Anycubic Photon Mono M5s to pierwsza na świecie drukarka 12K o wysokiej rozdzielczości, bez konieczności poziomowania na biurku i zapewni wydruki o wysokiej rozdzielczości w szybszym tempie. Ta drukarka potrafi wyświetlić niesamowite drobiazgi i złożone detale na wydrukowanym obiekcie. Pod względem doświadczenia w druku, została zaprojektowana, aby bardziej inteligentnie sprostać potrzebom użytkowników.Anycubic Photon Mono M5s została zaprojektowana, aby podnieść twoje projekty drukowane na nowe wyżyny. Przygotuj się na zdefiniowanie nowych możliwości w druku żywicznym.

Podstawowe informacje o Anycubic Photon Mono M5s:

  • Ekran Monochromatyczny 10.1"
  • Wysoka rozdzielczość 12K (11520x5120 px)
  • Wielkość druku: 200 x 218 x 123 mm (WGS)
  • Prędkość druku: 70 mm/h - 105 mm/h (Ta druga wymaga żywicy o wysokiej prędkości)

Więcej szczegółów na temat parametrów produktu.
Zwróć uwagę na oficjalną stronę internetową i skorzystaj z ceny dla wcześniejszych zamówień. Zapisz się i otrzymuj najnowsze powiadomienia.

how-about-anycubic-photon-mono-m5s

Główne cechy Anycubic Photon Mono M5s

Wydruk o wysokiej rozdzielczości 12K

Rozdzielczość 12K oznacza niezwykle wysoką liczbę pikseli, a gęstość pikseli jest wyższa niż w przypadku 8K, co zapewnia niespotykaną precyzję i szczegółowość wizualną. Rozdzielczość 12K nie jest powszechnie stosowaną ani dostępną komercyjnie rozdzielczością w kontekście ekranów 3D. Jako rewolucyjna drukarka żywiczna, Anycubic Photon Mono M5s jest wyposażona w pierwszy na świecie monochromatyczny ekran LCD o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 11520x5120, oraz poziomą rozdzielczość pikseli wynoszącą 19 mikronów. Dzięki zastosowaniu rozdzielczości 12K w druku żywicznym, wyższa gęstość pikseli pozwala uzyskać niezwykle gładkie powierzchnie, realistyczne tekstury oraz umożliwia osiągnięcie złożonych geometrii i kształtów. To podnosi autentyczność i jakość wydruków żywicznych na niezwykły poziom.

Bez konieczności poziomowania

Poziomowanie drukarki żywicznej nie jest bardzo trudnym procesem, ale jednym z najtrudniejszych problemów dla użytkowników. Poziomowanie jest konieczne, aby zapewnić dokładność druku i ma kluczowe znaczenie dla sukcesu wydruku modelu. Anycubic Photon Mono M5s proponuje nowe rozwiązanie, polegające na przyjęciu pierwszego w swoim rodzaju rozwiązania bez konieczności poziomowania w drukarkach żywicznych dla użytkowników domowych. Mechaniczny czujnik na ramieniu wieszaka wykrywa dopasowanie między platformą drukującą a modułem poziomowania i automatycznie dostosowuje je na podstawie wyników pomiarów. Dzięki temu użytkownik może być wolny od trudności związanych z ręcznym poziomowaniem, błąd ręcznego poziomowania może być zmniejszony, a wskaźnik sukcesu drukowania może być poprawiony.

first-high-resolution-leveling-free-resin-printer-from-anycubic

Wysoka prędkość druku

Poprawa prędkości drukarki żywicznej 3D? To z pewnością zmiana, na którą czekali entuzjaści druku 3D. Anycubic Photon Mono M5s osiągnął postęp również w tym zakresie, jego średnia prędkość druku może sięgnąć 105 mm/h. Aby osiągnąć tę wysoką prędkość drukowania, drukarka korzysta z szybkiej folii uwalniania, która może zmniejszyć siłę uwalniania. Przy użyciu żywicy o wysokiej prędkości, żywica może być szybko utwardzana w krótszym czasie i zapewniać wysoki wskaźnik sukcesu drukowania.

Masz obawy dotyczące skomplikowanych ustawień parametrów? W nowej wersji oprogramowania do krojenia Anycubic Photon Workshop 3.1, model Photon Mono M5s będzie dostarczać trzy zestawy parametrów. Użytkownicy mogą wybrać zestaw parametrów, który odpowiada ich własnym potrzebom, używać go lub dostosować w zależności od sytuacji. Ponadto, w instrukcji obsługi maszyny znajdują się sugerowane ustawienia parametrów, z których mogą skorzystać użytkownicy.

high-speed-printing-of-anycubic-photon-mono-m5s

Intelligent Printing:

Urządzenia drukujące 3D na bazie żywicy w segmencie konsumenckim stają się coraz bardziej przystępne cenowo, a producenci skupiają się na poprawie doświadczenia użytkownika i uczynieniu go bardziej inteligentnym. Przyjrzyjmy się wydajności Anycubic Photon Mono M5s w zakresie inteligentnego drukowania.

Inteligentne Sprawdzanie: Wyposażony w nowy system inteligentnego monitorowania, który pomaga użytkownikom poprawić wskaźnik sukcesu drukowania. Anycubic Photon Mono M5s jest w stanie przeprowadzić samodzielne sprawdzenie urządzenia, wykrywanie żywicy i wykrywanie drukowania. Przed rozpoczęciem drukowania szybko wykrywa i rozwiązuje problemy sprzętowe, aby zapewnić prawidłowe działanie drukarki. Wykrywanie żywicy zapobiega wyczerpaniu żywicy i niemożności zakończenia drukowania modelu.

Photon Workshop 3.1: Nowy interfejs użytkownika Photon Mono Workshop 3.1 obsługuje nowe algorytmy, a tryb inteligentny jest wyposażony w parametry ekspozycji, co dalszo poprawia wskaźnik sukcesu i stabilność drukowania oraz ułatwia rozpoczęcie procesu krojenia.

Anycubic APP: Popularne modele krojenia są dostępne do pobrania, umożliwiając wygodne doświadczenie drukowania 3D w jednym kliknięciu. Podczas procesu drukowania na Anycubic Photon Mono M5s można w czasie rzeczywistym monitorować druk na Anycubic APP.

print-like-a-master-anycubic-photon-mono-m5s

Product Parameters of Anycubic Photon Mono M5s

Jako drukarka 3D w segmencie konsumenckim, Anycubic Photon Mono M5s posiada nie tylko ulepszenia funkcjonalne, jako pierwsza drukarka żywiczna z 12K bez konieczności wyważania, ale także uwzględnia projekt maszyny z perspektywy użytkownika. Moduł inteligentnego drukowania jest wyposażony w 4,2-calowy ekran dotykowy, który jest łatwiejszy w obsłudze. Użytkownicy mogą wybrać dwa sposoby wprowadzania danych, USB i Wifi, aby łatwo nawigować drukowanie. Maszyna waży tylko 8,9 kg i jest wyposażona w wymienny osłonę oraz wymienną folię antyrysunek na ekran. Ta folia ma na celu ochronę ekranu LCD przed zarysowaniami i penetracją żywicy dla pełnej ochrony ekranu LCD. W odniesieniu do drukowania, poniżej przedstawione są szczegółowe parametry drukowania:

Objętość drukowania 190oz./5,4L
Wymiary druku 200x218x123mm (SxWxG)
Średnia prędkość drukowania

Z żywicą wysokoszybką - 105mm/h
Z ogólną żywicą - 70mm/h

Poziomowanie maszyny Bez konieczności wyważania
Platforma drukująca Aluminiowa stopka do grawerowania laserowego
Ekran LCD 10.1" monochromatyczny
12K rozdzielczość (11,520 x 5,120px)
Stosunek kontrastu 480:1
Przeciętna żywotność 2,000 godzin
Źródło światła Matryca diod LED UV
Rozdzielczość XY 11520*5120
Dokładność osi Z Podwójne prowadnice o dokładności 10 μm
Zalecana grubość warstwy 0,01-0,15mm

Cena i dostępność

Uwolnij swoją kreatywność dzięki drukarce Anycubic Photon Mono M5s. Drukarka 3D Photon Mono M5s będzie dostępna do przed zamówienia od 22 maja 2023 roku, od godziny 10:00 ET. Nie przegap naszej promocji wczesnego ptaka i zdobądź pierwszą na świecie drukarkę 3D klasy konsumenckiej z rozdzielczością 12K i możliwością druku bez wyważania za jedyne $399, a w Europie €399. Bądź na bieżąco z naszymi ekscytującymi wydarzeniami, gdy będziemy kontynuować naszą wdzięczność dla naszych cenionych klientów.

Wczesna wyprzedaż promocyjna

  • 10:00 22.05.2023 - 10:00 25.05.2023 EDT (tylko 3 dni)
  • 16:00 22.05.2023 - 16:00 25.05.2023 CET (tylko 3 dni)

2022 Najlepsze wybory według ALL3DP: Anycubic Kobra & Photon M3 Max

Drukuj szybko, płacąc mniej: Anycubic Kobra 2 przynosi szybkość i wartość