Aktualizacja dotycząca wysyłki Anycubic Kobra 3 Combo & Photon Mono M7 Pro

Produkty

Partia

Czas przyjazdu

Kobra 3 Combo 1. partia (2000 szt.) 15 czerwca (USA, UE, UK, AU)
2. partia (2000 szt.) Przed 30 czerwca (USA, UE, UK, AU)
3. partia (Masywny) Przed 7 lipca (USA, UE, UK, AU)
4. partia (Masowy) Przed 20 lipca (Kanada)
Photon Mono M7 Pro 1. partia (1500 szt.) 15 czerwca (USA, UE, UK, AU)
2. partia (1000 szt.) Przed 30 czerwca (USA, UE, UK, AU)
3. partia (Masywny) Przed 7 lipca (USA, UE, UK, AU)
4. partia (Masowy) Przed 20 lipca (Kanada)

*Proszę pamiętać, że te daty mogą być zależne od możliwych czynników logistycznych i mogą ulec niewielkim zmianom. Doceniamy Twoje zrozumienie i cierpliwość.


Aktualizacja #1 27 maja 2024

Aktualizacja na temat wysyłki

Z radością dzielimy się z Wami ekscytującymi wiadomościami! Pierwsza partia drukarek Anycubic Kobra 3 Combo i drukarek Photon Mono M7 Pro została starannie zapakowana i zostanie wysłana dzisiaj. To przybliża nas o krok do dostarczenia długo oczekiwanych produktów, na które czekaliście, i jesteśmy bardzo podekscytowani.

Do 15 czerwca ta partia drukarek dotrze do naszych regionalnych magazynów w USA, UE, Australii i Wielkiej Brytanii. Magazyny w Kanadzie osiągną do końca lipca.

Aby zapewnić uczciwość i przejrzystość, będziemy wysyłać zamówienia w kolejności, w jakiej zostały otrzymane. Około 50% naszych klientów z wczesnych zamówień jako pierwsi otrzyma drukarki 3D Anycubic Kobra 3 Combo i drukarki 3D Photon Mono M7 Pro. Dodatkowo, do przesyłek Kobra 3 Combo losowo dołączymy 3000 tajemniczych pudełek.

Rozumiemy Twoje niecierpliwe oczekiwanie i obiecujemy dostarczyć zakupione produkty tak szybko, jak to możliwe. Zapewniamy, że nieustannie pracujemy nad zwiększeniem produkcji, aby sprostać wysokiemu zapotrzebowaniu, tak aby każdy mógł doświadczyć radości i satysfakcji z otrzymania zamówionych przedmiotów.

Szczerze doceniamy Twoje stałe wsparcie i zaufanie do naszej marki. Zapewniamy, że będziemy Cię informować o szczegółach wysyłki, abyś był na bieżąco przez cały proces.