Aplikacje o wysokiej wydajności

Zarówno projektant, jak i pomocnik w Twoim życiu

Uniwersalny materiał

Wyjątkowa wydajność, niezwykłe detale

Nasza standardowa żywica oferuje użytkownikom konfigurowalną formułę, zapewniając, że produkty końcowe są nie tylko najwyższej jakości, ale także charakteryzują się drobnymi szczegółami i dużą trwałością.

Żywica Standardowa V2

Wyjątkowa przystępność cenowa, zaspokajająca różnorodne potrzeby większości modeli na rynku.

Żywica Roślinna

Ekologiczna żywica o minimalnym zapachu, pochodząca głównie z soi, zapewniająca zrównoważone i przyjazne dla środowiska drukowanie.

Żywica Zmywalna Wodą

Po wydrukowaniu modele można bez wysiłku poddać obróbce końcowej na bazie wody, zapewniając wyjątkowo wygodne i bezproblemowe czyszczenie.

Materiały inżynieryjne

Funkcjonalne materiały do prototypowania

Nasza różnorodna gama żywic inżynieryjnych jest wszechstronna i niezawodna, zaprojektowana tak, aby pomóc obniżyć koszty, przyspieszyć iteracje i poprawić ogólne wrażenia użytkownika.

Żywica ABS Pro 2

Doskonale wyważona wytrzymałość i odporność, dzięki czemu jest to idealny wybór do drukowania funkcjonalnych modeli 3D używanych w codziennych narzędziach i aplikacjach.

Żywica ABS V2

Wszechstronność druku narzędziowego oraz wygoda obróbki końcowej, którą można myć wodą. Uwaga: Właściwości mechaniczne mogą być nieco niższe w porównaniu z Żywica ABS Pro 2.

Żywica Elastyczna Twarda 2.0

Dzięki niezwykłemu 50% wzrostowi wytrzymałości w porównaniu do pierwszej generacji, żywica ta zapewnia zoptymalizowaną wytrzymałość. Idealna do drukowania stosunkowo elastycznych modeli w zastosowaniach narzędziowych.

Materiał do rysowania

Precyzyjny materiał rzemieślniczy


Od pomysłowych koncepcji po odlewnicze arcydzieła - ten materiał pozwala tworzyć szczegółowe prototypy i unikatowe, wyróżniające się dzieła sztuki.

Żywica o Wysokiej Przejrzystości

Bezbarwna żywica o jednolitym, przezroczystym wykończeniu, wolna od żółknięcia.

Żywica DLP

Żywe kolory, idealne do tworzenia modeli postaci anime

Żywica Twarda Ultra

Obecnie najtwardsza wśród żywic klasy konsumenckiej, zaprojektowana do bezbłędnego drukowania skomplikowanych struktur przypominających włosy.