Anycubic

O nas


„Ukończyłem studia w 2015 roku, wróciłem do Chin z Nowej Zelandii. Byłem bardzo podekscytowany i pełen ciekawości, kiedy po raz pierwszy wylądowałem w Shenzhen” – powiedział James Ouyang, współzałożyciel Anycubic i doktorant z University of Auckland. „Lu Ouyang, założyciel i dyrektor generalny Anycubic, jest moim przyjacielem z dzieciństwa. Miałem firmę przed Anycubic, która przez ponad 4 lata dostarczała moduły elektroniczne i akcesoria do drukarek 3D. Sama drukarka 3D nie była naszym pierwszym wyborem. Nie mieliśmy nawet pewności siebie, żeby się spieszyć. Ale widząc, jak klienci w coraz większym stopniu polegają na nas w zakresie kluczowych komponentów ich drukarek typu „zrób to sam”, zdaliśmy sobie sprawę, że możemy to zrobić o wiele lepiej. ”

„Nie zastanawiałem się nad tym zbyt wiele, po prostu miałem nadzieję odkryć więcej możliwości dzięki technologii druku 3D. Nie ma się czego bać. Dlaczego więc nie dokonać zmian? Ouyang dodał.

Anycubic została bez wątpienia założona w 2015 roku.

„Podążanie za głosem serca jest ważne. Ale prawdziwy świat jest trudny. Było wiele wzlotów i upadków. Na początku nie pamiętamy, ile nieprzespanych nocy było. "Powiedzieli założyciele Anycubic. Po całym roku ciężkiej pracy, pierwszy model Anycubic Mega został wprowadzony w 2016 roku. Na szczęście nasza ciężka praca się opłaciła. Mega w krótkim czasie stała się tak popularna na rynku. oficjalnie rozpoczęła się nasza podróż jako profesjonalnego producenta drukarek 3D. Wszyscy byliśmy zdumieni i podekscytowani, ale nie poprzestaliśmy na tym. Wkrótce potem wypuszczono drugą i trzecią generację.3Dream, za swobodę działania

W rzeczywistości technologie druku 3D mogą wiele zdziałać. Ale po pierwsze, uważamy, że drukarki 3D powinny być dostępne i niedrogie dla każdego, zamiast nauki rakietowej i przekraczania budżetu. Wierzymy, że każdy z nas zasługuje na swobodę realizacji swoich pomysłów, kreatywności i wyobraźni. Anycubic obiecuje być jedną z najlepszych opcji na odzyskanie wolności.

Po twojej stronie, wiemy, że nam się uda.

Jako R&D i dobrze znany 3D dostawca usług drukarskich, Anycubic stworzył system sprzedaży, marketingu i serwisu dla klientów na całym świecie, dostarczając profesjonalne rozwiązania technologiczne i usługi, w tym system usług operacyjnych Druk 3D, wynajem drukarek 3D, wynajem finansowania. , usługi promocji sprzedaży, osobiste konsultacje w zakresie druku 3D oraz usługi szkoleniowe. Dzięki zaawansowanemu portfolio produktów i profesjonalnej obsłudze Anycubic spełnia wymagania drukowania 3D i poprawia komfort użytkowania dla swoich klientów.

US Magazyn: Grace Pl Commerce CA US 90022
DE Magazyn: Ginsheim-Gustavsburg, Frankfurt, Niemcy
Telefon: +86 (0755) 89581960